Klasa

VII b

Szkoła Podstawowa w Boguszycach

Wychowawca: Elżbieta Manowiecka

Plan lekcji


Plan lekcji - Poniedziałek
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:25 - 09:10 Język niemiecki Anna Rzeźnicka 203
09:20 - 10:05 Język polski Elżbieta Manowiecka 203
10:15 - 11:00 Informatyka Renata Czech sala informatyczna
11:15 - 12:00 Matematyka Dorota Goc 203
12:10 - 12:55 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna grupa I (chłopcy) - Mariusz Muszyński, grupa II (dziewczyny) - Dorota Supeł
13:10 - 13:55 Historia Anna Grzyb 203
14:05 - 14:50 Geografia Anna Guzek 203
Plan lekcji - Wtorek
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:25 - 09:10 Matematyka Dorota Goc 203
09:20 - 10:05 Muzyka Lidia Podwysocka-Leśniak 203
10:15 - 11:00 Fizyka Elżbieta Kopaczek 203
11:15 - 12:00 Język polski Elżbieta Manowiecka 203
12:10 - 12:55 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna grupa I (chłopcy) - Mariusz Muszyński, grupa II (dziewczyny) - Dorota Supeł
13:10 - 13:55 Religia Joanna Piekarek 203
14:05 - 14:50 Język angielski Katarzyna Wróblewska 203
Plan lekcji - Środa
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:25 - 09:10 Chemia Iwona Pawełkowicz 203
09:20 - 10:05 Język angielski Katarzyna Wróblewska 203
10:15 - 11:00 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna grupa I (chłopcy) - Mariusz Muszyński, grupa II (dziewczyny) - Dorota Supeł
11:15 - 12:00 Matematyka Dorota Goc 203
12:10 - 12:55 Plastyka Wirginia Beta 203
13:10 - 13:55 Biologia Mariusz Bazylak 203
14:05 - 14:50 Język polski Elżbieta Manowiecka 203
Plan lekcji - Czwartek
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:25 - 09:10 Język polski Elżbieta Manowiecka 203
09:20 - 10:05 Biologia Mariusz Bazylak 203
10:15 - 11:00 Fizyka Elżbieta Kopaczek 203
11:15 - 12:00 Matematyka Dorota Goc 203
12:10 - 12:55 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna grupa I (chłopcy) - Mariusz Muszyński, grupa II (dziewczyny) - Dorota Supeł
13:10 - 13:55 Geografia Anna Guzek 203
14:05 - 14:50 Doradztwo zawodowe Justyna Zimecka 203
Plan lekcji - Piątek
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:25 - 09:10 Chemia Iwona Pawełkowicz 203
09:20 - 10:05 Język polski Elżbieta Manowiecka 203
10:15 - 11:00 Język angielski Katarzyna Wróblewska 203
11:15 - 12:00 Historia Anna Grzyb 203
12:10 - 12:55 Język niemiecki Anna Rzeźnicka 203
13:10 - 13:55 Zajęcia z wychowawcą Elżbieta Manowiecka 203
14:05 - 14:50 Religia Joanna Piekarek 203

Nauczyciele