Klasa

VIII b

Szkoła Podstawowa w Boguszycach

Wychowawca: Katarzyna Wróblewska

Plan lekcji


Plan lekcji - Poniedziałek
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:25 - 09:10 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna grupa I (chłopcy) - Zbigniew Stępniak, grupa II (dziewczyny) - Dorota Supeł
09:20 - 10:05 Religia Joanna Piekarek 205
10:15 - 11:00 Język angielski Katarzyna Wróblewska 205
11:15 - 12:00 Historia Anna Grzyb 205
12:10 - 12:55 Matematyka Dorota Goc 205
13:10 - 13:55 Edukacja dla bezpieczeństwa Marcin Gruszczyński 205
14:05 - 14:50 Język polski Renata Lipska 205
Plan lekcji - Wtorek
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
09:20 - 10:05 Fizyka Elżbieta Kopaczek 205
10:15 - 11:00 Matematyka Dorota Goc 200
11:15 - 12:00 Wiedza o społeczeństwie Anna Grzyb 205
12:10 - 12:55 Język niemiecki Anna Rzeźnicka 205
13:10 - 13:55 Język polski Renata Lipska 205
14:05 - 14:50 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna I grupa (chłopcy) - Zbigniew Stępniak, II grupa (dziewczyny) - Dorota Supeł
Plan lekcji - Środa
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:25 - 09:10 Język angielski Katarzyna Wróblewska 205
09:20 - 10:05 Historia Anna Grzyb 205
10:15 - 11:00 Język polski Renata Lipska 205
11:15 - 12:00 Chemia Iwona Pawełkowicz 205
12:10 - 12:55 Matematyka Dorota Goc 200
13:10 - 13:55 Geografia Anna Guzek 205
14:05 - 14:50 Religia Joanna Piekarek 205
Plan lekcji - Czwartek
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:25 - 09:10 Fizyka Elżbieta Kopaczek 205
09:20 - 10:05 Biologia Agnieszka Galach 205
10:15 - 11:00 Informatyka Kamila Stańdo sala informatyczna
11:15 - 12:00 Wiedza o społeczeństwie Anna Grzyb 205
12:10 - 12:55 Język polski Renata Lipska 205
13:10 - 13:55 Zajęcia z wychowawcą 205
14:05 - 14:50 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna grupa I (chłopcy) - Zbigniew Stępniak, grupa II (dziewczyny) - Dorota Supeł
Plan lekcji - Piątek
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:25 - 09:10 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna grupa I (chłopcy) - Zbigniew Stępniak, grupa II (dziewczyny) - Dorota Supeł
09:20 - 10:05 Matematyka Dorota Goc 205
10:15 - 11:00 Język niemiecki Anna Rzeźnicka 205
11:15 - 12:00 Chemia Iwona Pawełkowicz 205
12:10 - 12:55 Język angielski Katarzyna Wróblewska 205
13:10 - 13:55 Język polski Renata Lipska 205
14:05 - 14:50 Wychowanie do życia w rodzinie Dorota Bajan 205

Nauczyciele