Klasa

VIII a

Szkoła Podstawowa w Boguszycach

Plan lekcji


Plan lekcji - Poniedziałek
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:25 - 09:10 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna grupa I (chłopcy) - Zbigniew Stępniak, grupa II (dziewczyny) - Dorota Supeł
09:20 - 10:05 Język angielski Agnieszka Dzierżawska 200
10:15 - 11:00 Matematyka Kamila Stańdo 200
11:15 - 12:00 Język polski Elżbieta Manowiecka 200
12:10 - 12:55 Historia Anna Grzyb 200
13:10 - 13:55 Religia Joanna Piekarek 200
14:05 - 14:50 Edukacja dla bezpieczeństwa Marcin Gruszczyński 200
Plan lekcji - Wtorek
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:25 - 09:10 Fizyka Elżbieta Kopaczek 200
09:20 - 10:05 Język polski Elżbieta Manowiecka 200
10:15 - 11:00 Język angielski Agnieszka Dzierżawska 200
11:15 - 12:00 Matematyka Kamila Stańdo 200
12:10 - 12:55 Wiedza o społeczeństwie Anna Grzyb 200
13:10 - 13:55 Język niemiecki Anna Rzeźnicka 200
14:05 - 14:50 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna I grupa (chłopcy) - Zbigniew Stępniak, II grupa (dziewczyny) - Dorota Supeł
15:00 - 15:45 Informatyka Kamila Stańdo sala informatyczna I grupa
Plan lekcji - Środa
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:25 - 09:10 Historia Anna Grzyb 200
09:20 - 10:05 Język angielski Agnieszka Dzierżawska 200
10:15 - 11:00 Chemia Iwona Pawełkowicz 200
11:15 - 12:00 Język polski Elżbieta Manowiecka 200
12:10 - 12:55 Matematyka Kamila Stańdo 200
13:10 - 13:55 Zajęcia z wychowawcą Agnieszka Dzierżawska 200
14:05 - 14:50 Biologia Mariusz Bazylak 200
15:00 - 15:45 Informatyka Kamila Stańdo sala informatyczna II grupa
Plan lekcji - Czwartek
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
09:20 - 10:05 Fizyka Elżbieta Kopaczek 200
10:15 - 11:00 Wiedza o społeczeństwie Anna Grzyb 200
11:15 - 12:00 Matematyka Kamila Stańdo 200
12:10 - 12:55 Geografia Anna Guzek 200
13:10 - 13:55 Religia Joanna Piekarek 200
14:05 - 14:50 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna I grupa (chłopcy) - Zbigniew Stępniak, II grupa (dziewczyny) - Dorota Supeł
15:00 - 15:45 Doradztwo zawodowe Justyna Zimecka 200
Plan lekcji - Piątek
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:25 - 09:10 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna I grupa (chłopcy) - Zbigniew Stępniak, II grupa (dziewczyny) - Dorota Supeł
09:20 - 10:05 Język niemiecki Anna Rzeźnicka 200
10:15 - 11:00 Chemia Iwona Pawełkowicz 200
11:15 - 12:00 Język polski Elżbieta Manowiecka 200
12:10 - 12:55 Język polski Elżbieta Manowiecka 200
13:10 - 13:55 Wychowanie do życia w rodzinie Dorota Bajan 200

Nauczyciele